JESSICA'NIN KURULUŞU

Doğal Tırnak Bakımı Hiç Bu Kadar Güzel Gözükmemişti.

Günlük hayatın karmaşasından uzaklaştığınızda, beklenmedik bir doğal tırnak bakım vahası bulunur ve burada dünyanın hiçbir yerinde rastlanmayacak dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.

“Tırnak Bakımı'nın Önde Gelen Kadını” olarak bilenen Jessica Vartoughian, Jessica Tırnak Kliniği’ni 1969 yılında açmıştır. Böylelikle, salon türünün ilk ve tek örneği olmuştur. Jessica Tırnak Kliniği, Jessica tarafından üretilmiş olağanüstü tedaviler ve eşsiz manikür tekniği ile önde gelen tırnak bakım merkezi olarak kısa süre de bilinir hale gelmiştir.

Güzel tırnaklar isteyen müşterileri arasında sosyete, politika, televizyon ve film ünlüleri olan her kesim müşterileriyle de oldukça işlek olan Jessica Tırnak Kliniği, günlük manikür ve pedikür ile elit bir servis sunar. Müşteriler eğitimli teknisyenler tarafından ilgilenilir, bu teknisyenler eğitimlerini burada tamamlamış ve Jessica’dan bizzat sertifikalarını almış kişilerdir. Teknisyenler manikür başlamadan önce, müşterinin tırnak ve cilt yapısını, uygulanacak olan tedavi ve bakımı belirleyerek manikür ve pedikürlere yön verirler.

Jessica, saç ve cilt bakımında ilk olduğu gibi profesyonel tırnak bakımının da öncüsüdür. Tüm tırnaklar bilindiğinin tersine farklı türlerdedir. 4 farklı türde tanımlayabiliriz:

  • Yıpranmış
  • Kuru
  • Narin
  • Normal

Bu türlere dayanarak her biri için spesifik tedavileri vardır. Jessica’nın eşsiz tırnak bakım felsefesi ve Jessica Kozmetik ürünlerinin her birinin amacı doğrultusunda kullanımla her tür tırnak tedavisini sağlamaktır.

Jessica, Jessica Kozmetik Uluslar arası şirketinin kurucusu ve CEO’dur. Onun eşsiz sistemi ve ürünleri 28 ülke de başarıyla uygulanmaktadır. Böylelikle, Jessica ürün ve pazarlama devriminde ön plandadır. 1969 yılında Jessica açmış olduğu ilk tırnak tedavi salonu, bugün multi milyon dolarlık bir endüstriye dönüşmüştür.

Jessica Vartoughian

"Manicurist to the Stars" - VOGUE

"First Lady of Nails" - NEW YORK TIMES

© 2010 JESSICA COSMETICS INTERNATIONAL, INC. JESSICA® IS A REGISTERED TRADEMARK.
Powered By Bluecom®
  Facebook Twitter